Domov / Mini počítače / Radxa / Okdo
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

Okdo micro:bit Getting Started Kit (EN)


Žiadne hodnotenie. Kód: 2317093

Okdo micro:bit Getting Started Kit (EN)

Výrobca: Radxa / Okdo
Záruka: 2 roky
Skladom: 10 ks
20,0000 € bez DPH
24,0000 € s DPH , plus doprava
(24,0000 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

Okdo micro:bit Getting Started Kit (EN)

Okdo micro:bit Getting Started Kit (EN)

Popis
Súprava OKdo micro:bit Getting Started Kit obsahuje dosku BBC micro:bit a príslušenstvo navrhnuté tak, aby bolo kódovanie zábavné a jednoduché. Je to perfektná súprava na začatie učenia sa programovania a oživenie vašich kreatívnych nápadov. Súprava obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste mohli rýchlo začať s ďalším projektom. Dostanete jednodoskový počítač BBC micro:bit, priehľadné PVC puzdro na micro:bit, dvojitý držiak batérie s vypínačom a 1m USB kábel.

Podrobnosti
Ak hľadáte najjednoduchší spôsob, ako sa začať učiť kódovať, táto súprava OKdo micro:bit Getting Started Kit je pre vás ako stvorená! Súprava obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste sa mohli pustiť do ďalšieho programovacieho projektu. Aby ste si zostavili svoju vlastnú súpravu, už nemusíte samostatne prehľadávať diely.

Zostavili sme pre vás túto úžasnú súpravu a zahrnuli sme do nej najpredávanejší micro:bit jednodoskový počítač spolu s kvalitným príslušenstvom pre micro:bit, ktorý bude vaším skvelým spoločníkom pri podpore vašich budúcich kreatívnych projektov.

Čo je súčasťou súpravy OKdo micro:bit Getting Started Kit?
1 x BBC micro:bit jednodoskový počítač
1 x OKdo číre PVC puzdro na micro:bit
1 x micro:bit duálny držiak AAA batérie s vypínačom
1 x Okdo samec USB A Micro USB B, 1m kábel
1 x Príručka Začíname
Kľúčové vlastnosti súpravy OKdo micro:bit Getting Started Kit
Čo je to BBC micro:bit?
BBC micro:bit je mini jednodoskový počítač navrhnutý tak, aby bolo programovanie zábavné a ľahko sa naučil. Micro:bit je kompletne programovateľný cez mobilnú aplikáciu alebo počítač, takže svoje nápady môžete rýchlo uviesť do života jednoduchým a intuitívnym spôsobom pre začiatočníkov.

Aké projekty môžete robiť s micro:bit?
Micro:bit vám umožňuje vytvárať viaceré projekty, od tvorby hier až po vytváranie hudby a dokonca aj ovládanie robotov. Micro:bit je dodávaný s 25 LED displejom, tlačidlami, vstavanými reproduktormi, pripojením Bluetooth a snímačmi teploty, pohybu a svetla.

Ak chcete začať s programovaním alebo hľadáte vzrušujúce zariadenie, ktoré by vzbudilo záujem mladých ľudí o kódovanie – potom je BBC micro:bit ideálny pre vás!

OKdo micro:bit Getting Started Kit product image

Ďalšie kľúčové vlastnosti dosky BBC micro:bit
Doska meria len 4 cm x 5 cm, no napriek tomu má pôsobivý procesor ARM Cortex m4 a 512 kB flash disku, čo z nej robí výkonné malé zariadenie.
Micro:bit má rôzne individuálne programovateľné vstupy a výstupy, vrátane 5×5 LED maticového displeja, reproduktorov, tlačidiel a mikrofónu. Obsahuje tiež teplotný senzor, akcelerometer, dotykové logo a vstavaný režim spánku/vypnutia.
Je kompatibilný s mnohými bezplatnými online editormi kódu navrhnutými pre rôzne úrovne znalostí v rôznych programovacích jazykoch, čo vám umožní nájsť ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Existuje nekonečné množstvo bezplatných projektov, plánov hodín a aktivít, ktoré môžete vyskúšať, takže existuje každý dôvod, prečo začať svoju micro:bitovú cestu ešte dnes.
Číre ochranné PVC puzdro OKdo pre micro:bit
Toto číre PVC puzdro je lacné ochranné puzdro pre dosku micro:bit. Toto puzdro je vyrobené z mäkkého priehľadného PVC, čo umožňuje všetkým senzorom pracovať tak, ako keby tam puzdro nebolo namontované. Lesklý materiál je ideálny pre školy, kde sa medzi vyučovacími hodinami vyžaduje rýchle utieranie.

Mikro:bitový duálny držiak AAA batérie s krytom a vypínačom
Duálny držiak AAA batérie TSG s vekom a vypínačom má 150 mm dlhé káble a JST PH konektor. Ide o skvelý držiak batérie pre prenosné projekty, čo znamená, že svoje projekty môžete mať vždy so sebou. Upozorňujeme, že batérie nie sú súčasťou balenia.

Okdo Male USB A Micro USB B, 1m kábel
Tento kábel USB má na jednom konci štandardný konektor USB typu A a na druhom konci konektor typu B (mikro). Konektor typu A je možné zapojiť do počítača a konektor Micro Type-B do portu typu B.

Vlastnosti:
USB 2.0 A MALE TO MICRO B MALE
28 AWG
1 meter
PVC plášť
Ochranné opletenie
Dátová a napájacia kapacita
Viac o tomto zdrojovom texteNa získanie ďalších informácií o preklade sa vyžaduje zdrojový text
Odoslať spätnú väzbu
Bočné panely

OKdo micro:bit Getting Started Kit (EN) - OKdo


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.