Domov / Mini počítače / Jednodoskové počítače
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

Raspberry Pi 4B/4GB Desktop Kit


Žiadne hodnotenie. Kód: 15620

Raspberry Pi 4B/4GB Desktop Kit, malinovo/bielyRaspberry Pi 4B s 4GB RAM v oficiálnej štartovacej sade s USB klávesnicou & myšou, 16GB microSD kartou, 15,3W USB-C zdrojom, párom 1m microHDMI káblov, krabičkou a uživatelskou príručkou v angličtine.<

Výrobca: Raspberry
Záruka: 2 roky
NEDOSTUPNÉ 0 ks
125,0000 € bez DPH
150,0000 € s DPH , plus doprava
(150,0000 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

Raspberry Pi 4B/4GB Desktop Kit

Raspberry Pi 4B/4GB Desktop Kit, malinovo/bielyRaspberry Pi 4B s 4GB RAM v oficiálnej štartovacej sade s USB klávesnicou & myšou, 16GB microSD kartou, 15,3W USB-C zdrojom, párom 1m microHDMI káblov, krabičkou a uživatelskou príručkou v angličtine.Obsah sadyRaspberry Pi 4 Model B 4GB RAMRaspberry Pi je najobľúbenejší jednodoskový počítač na svete. Prvý model prišiel v roku 2012 s skromným cieľom - posilniť technické vzdelávanie detí - a odštartoval malú priemyselnú revolúciui. Raspberry Pi 4B v variante s 4GB RAM je zatiaľ najvýkonejší model a prvý plnohodnotná náhrada PC.Oficiálna klávesnica, malinovo/bielaŠtýlová USB klávesnica s vstavaným USB rozbočovačom . Poznámka: Klávesnica má US rozloženie kláves .Oficiálna myš, malinovo - biela štýlová USB myš.Oficiálna 16GB microSD karta s SD adaptérom .MicroSD karta s instalačným managerem NOOBS a systémom Raspbian.Oficiálny USB-C 5,1V?3A napájeací zdroj, EU, bielyNapájací zdroj s modernou koncovkou USB-C a výkonom 15,3 W. Zaručuje spoľahlivý chod Raspberry Pi 4B za všetkých okolností.2 × Oficiálny microHDMI kabel, 1m, bielyDva microHDMI káble pre pripojenie až dvoch HDMI monitorov k Raspberry Pi 4B.Oficiálna 4B krabička, malinovo - biela Krabička pre Raspberry Pi 4B s odnímateľným víkom a boky kombinujúce ikonickú malinovú a modernú bielu farbu . Uživateľská príručka : The Official Raspberry Pi Beginners Guide 4th EditionPoznámka: Uživateľská príručka je v anglickom jazyku.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.