Domov / Vývojové dosky a klony / ARM , DSP , ESP , MCU , STM32
Kategórie
Výrobcovia
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

SparkFun Artemis Development Kit with Camera


Žiadne hodnotenie. Kód: KIT-17071

SparkFun Artemis Development Kit with Camera

Záruka: 2 roky
Skladom: 3 ks
44,0000 € bez DPH
52,8000 € s DPH , plus doprava
(52,8000 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

SparkFun Artemis Development Kit with Camera

SparkFun Artemis Development Kit with Camera

SparkFun Artemis Development Kit je najnovšia doska vydaná okolo modulu SparkFun Artemis a umožňuje prístup k viacerým funkciám vývoja softvéru ako predchádzajúce dosky založené na Artemis. Táto súprava obsahuje dosku SparkFun Artemis DK, ako aj príslušenstvo (kamera Himax a kábel USB-C), ktoré sú potrebné na okamžité spustenie. Odporúčaný softvér používaný na programovanie Artemis DK sú Arduino IDE, Arm® Mbed™ OS (Studio a CLI) a AmbiqSDK. Aktualizované rozhranie USB (MKL26Z128VFM4 Arm® Cortex®-M0+ MCU, od NXP) umožňuje Artemis Dev Kit fungovať ako:

Veľkokapacitné pamäťové zariadenie (MSD): Používa sa na programovanie presunutím myšou do modulu Artemis.
Human Interface Device (HID): Používa sa na ladiace rozhranie modulu Artemis.
Komunikačný port (COM): Používa sa na zabezpečenie sériového komunikačného UART medzi Artemis a USB pripojením (PC).
Modul Artemis poskytuje Cortex®-M4F s BLE 5.0 bežiacim na 48 MHz s dostupným 96 MHz turbo režimom a výkonom len 6 uA na MHz (menej ako 5 mW). Modul SparkFun Artemis je plne certifikovaný FCC/IC/CE s 1M flash a 384k RAM, takže budete mať dostatok miesta pre váš kód. Flexibilita modulu Artemis začína naším jadrom Arduino. Modul Artemis môžete programovať a používať rovnako ako Uno alebo akékoľvek iné Arduino. Ďalšie funkcie vyplývajú zo schopnosti súpravy Artemis Dev spúšťať RTOS, ako je Arm Mbed OS alebo AmbiqSDK.

K zbernici „Qwiic“ I2C sme pridali akcelerometer LIS2DH12TR MEMS (pre veci ako rozpoznávanie gest), digitálny MEMS mikrofón a konektor okrajovej kamery pre zobrazovaciu kameru Himax CMOS, aby sme mohli experimentovať s neustále zapnutými hlasovými príkazmi, a rozpoznávanie obrázkov pomocou TensorFlow a strojového učenia. Všetky kolíky Artemis Development Kit sú vylomené na 0,1" rozmiestnené samičie záhlavia (t. j. konektory). Existujú tiež dva rady vylamovacích kolíkov s rozstupom 0,1" zásuviek; a rozteč 0,08" na prichytenie na IC-háky, ktoré používa väčšina logických analyzátorov. Okrem toho Silk na zadnej strane Artemis DK funguje ako graf zobrazujúci kolíky podľa funkčnosti (periférne zariadenia, ADC, PWM, UART0 a UART1) a slúži ako pomôcka pri vývoji softvéru. Doska je napájaná a programovaná cez USB-C a obsahuje Qwiic konektor na uľahčenie I2C a je plne kompatibilná s jadrom Arduino SparkFun, ktoré sa má programovať pod Arduino IDE.

Dokumentácia :

Súbory

1

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.