Domov / Hračky a stavebnice / Vzdelávacie stavebnice
Kategórie
Výrobcovia
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

SparkFun Inventor's Kit - v4.1 (Special Edition)


Žiadne hodnotenie. Kód: KIT-19031

SparkFun Inventor's Kit - v4.1 (Special Edition)

Záruka: 2 roky
Skladom: 2 ks
81,0000 € bez DPH
97,2000 € s DPH , plus doprava
(97,2000 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

SparkFun Inventor's Kit - v4.1 (Special Edition)

SparkFun Inventor's Kit - v4.1 (Special Edition)

Súprava SparkFun Inventor's Kit (SIK) je skvelý spôsob, ako začať s programovaním a interakciou hardvéru s programovacím jazykom Arduino. SIK obsahuje všetko, čo potrebujete na dokončenie piatich zastrešujúcich projektov pozostávajúcich zo 16 prepojených okruhov, ktoré učia všetko od blikania LED po čítanie senzorov. Vrcholným projektom je váš vlastný autonómny robot! Na používanie tejto súpravy nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s programovaním alebo elektronikou.

Plnofarebná, špirálovito viazaná príručka SIK (súčasť balenia) obsahuje podrobné pokyny so schémami zapojenia a tabuľkami zapojenia na zostavenie každého projektu a obvodu s priloženými časťami. Poskytuje sa úplný vzorový kód, nové koncepty a komponenty sú vysvetlené v mieste použitia a tipy na riešenie problémov ponúkajú pomoc, ak sa niečo pokazí.

Súprava nevyžaduje žiadne spájkovanie a odporúča sa pre začiatočníkov vo veku od 10 rokov, ktorí hľadajú štartovaciu súpravu Arduino. Pre verziu SIK 4.1 sme zvolili úplne odlišný prístup k výučbe vstavanej elektroniky. V predchádzajúcich verziách SIK sa každý okruh zameriaval na predstavenie novej technológie. S SIK v4.1 sú komponenty predstavené v kontexte obvodu, ktorý vytvárate, a každý obvod stavia na poslednom, čo vedie k projektu, ktorý zahŕňa všetky komponenty a koncepty predstavené v príručke. Vďaka novým častiam a úplne novej stratégii, aj keď ste už predtým používali SIK, čaká vás úplne nový zážitok!

SIK V4.1 obsahuje Redboard Qwiic, ktorý vám umožní expandovať do ekosystému SparkFun Qwiic potom, čo sa naučíte používať obvody SIK. SparkFun Qwiic Connect System je ekosystém I2C senzorov, akčných členov, štítov a káblov, vďaka ktorým je prototypovanie rýchlejšie a menej náchylné na chyby. Všetky dosky s podporou Qwiic používajú spoločný 1 mm rozstup, 4-pinový JST konektor. To znižuje množstvo požadovaného miesta na PCB a polarizované pripojenia znamenajú, že ho nemôžete pripojiť nesprávne. S pridaním SparkFun RedBoard Qwiic si budete musieť stiahnuť novú inštaláciu ovládača, ktorá sa líši od pôvodnej SparkFun RedBoard.

Dôležité: Kvôli globálnym problémom dodávateľského reťazca s niektorými časťami zahrnutými v SIK v4.1 poskytujeme tento stojan ako náhradu bez HDPE prenosného kufríka. Táto verzia SIK v4.1 sa namiesto toho dodáva v červenej krabici za zníženú cenu. Očakávame, že tento problém bude čoskoro vyriešený. Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie!

Na tomto odkaze môžete odštartovať váš projekt

Obsah balenia :

Dokumentácia :

SparkFun Inventor's Kit - v4.1 (Special Edition)


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.