Domov / Mini počítače / Jednodoskové počítače
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

SparkFun RedBoard Artemis ATP


Žiadne hodnotenie. Kód: DEV-15442

SparkFun RedBoard Artemis ATP

Záruka: 2 roky
Skladom: 3 ks
22,4917 € bez DPH
26,9900 € s DPH , plus doprava
(26,9900 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

SparkFun RedBoard Artemis ATP

SparkFun RedBoard Artemis ATP

RedBoard Artemis ATP sa láskavo nazýva 'All the Pins!' na SparkFun. Modul Artemis má 48 GPIO a táto doska vyniká úplne každým z nich v známom mega formáte. Čo je to so sieťotlačovými štítkami? Sú všade naokolo. Rozhodli sme sa označiť kolíky tak, ako sú priradené na samotnom IC Apollo3. Vďaka tomu je hľadanie špendlíka s požadovanou funkciou oveľa jednoduchšie. Pozrite si celú mapu pinov z údajového listu Apollo3. Ak naozaj potrebujete vyskúšať 4-bitovú SPI funkčnosť Artemis, budete potrebovať prístup k pinom 4, 22, 23 a 26. Potrebujete vyskúšať diferenciálny ADC port 1? Piny 14 a 15. RedBoard Artemis ATP vám umožní rozšíriť pôsobivé schopnosti modulu Artemis.

RedBoard Artemis ATP má vylepšenú úpravu napájania a USB na sériový port, ktoré sme v priebehu rokov zdokonalili na našej rade produktov RedBoard. Moderný konektor USB-C uľahčuje programovanie. Qwiic konektor uľahčuje I2C. ATP je plne kompatibilný s jadrom Arduino SparkFun a dá sa jednoducho naprogramovať pod Arduino IDE. Konektor JTAG sme vystavili pre pokročilejších používateľov, ktorí uprednostňujú využitie výkonu a rýchlosti profesionálnych nástrojov. Ak potrebujete veľa GPIO s jednoduchým programovaním, pripraveným na uvedenie na trh, ATP je oprava, ktorú potrebujete. Pridali sme digitálny MEMS mikrofón pre ľudí, ktorí chcú experimentovať s neustále zapnutými hlasovými príkazmi pomocou TensorFlow a strojového učenia. Dokonca sme pridali pohodlnú prepojku na meranie spotreby prúdu pre testovanie nízkej spotreby.

S 1 MB flash pamäte a 384 000 RAM budete mať dostatok priestoru pre svoje náčrty. Modul Artemis beží na frekvencii 48 MHz s dostupným turbom 96 MHz a s podporou Bluetooth!

SparkFun RedBoard Artemis ATP je výkonná platforma, ak máte záujem otestovať všetky možnosti modulu SparkFun Artemis. Ak hľadáte kompaktnejšie riešenie, určite si pozrite naše stopy Nano a Uno, kde nájdete produkty, ktoré sú vhodnejšie pre hackerov.

Vlastnosti :

Arduino Mega Footprint
1M Flash / 384k RAM
48MHz / 96MHz turbo available
6uA / MHz (operates less than 5mW at full operation)
48 GPIO - all interrupt capable
31 PWM channels
Built in BLE radio
10 ADC channels with 14-bit precision with up to 2.67 million samples per second effective continuous, multi-slot sampling rate
2 channel differential ADC
2 UARTs
6 I2C buses
6 SPI buses
2/4/8-bit SPI bus
PDM interface
I2S Interface
Secure 'Smart Card' interface
Qwiic Connector

Dokumentácia :

Odštartovať svoj projekt s doskou SparkFun RedBoard Artemis ATP môžete kliknutím na tento odkaz

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.