Domov / Vývojové dosky a klony
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

SparkFun RedBoard Artemis Nano


Žiadne hodnotenie. Kód: DEV-15443 Produktové číslo: 845156009824

SparkFun RedBoard Artemis Nano

Záruka: 2 roky
Skladom: 3 ks
14,9917 € bez DPH
17,9900 € s DPH , plus doprava
(17,9900 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

SparkFun RedBoard Artemis Nano

SparkFun RedBoard Artemis Nano

Radi žartujeme, že Artemis Nano je párty vpredu a biznis vzadu. A to je zámerne! Všetky dôležité LED diódy, konektory, štítky a tlačidlá sú umiestnené na prednej strane pre čo najlepší používateľský zážitok so všetkými podpornými obvodmi na zadnej strane dosky. RedBoard Artemis Nano je minimálna, ale mimoriadne praktická implementácia modulu Artemis. Nízka hmotnosť, 0,8 mm hrubá doska PCB, s nabíjaním LiPo batérie a konektorom Qwiic, túto dosku je možné ľahko implementovať do veľmi malých projektov. Dvojitý rad uzemňovacích pripojení uľahčuje pridanie množstva tlačidiel, LED diód a čohokoľvek, čo vyžaduje vlastné pripojenie GND. Zároveň je doska kompatibilná s doskou, ak spájkujete vnútorné rady kolíkov.

Moderný konektor USB-C uľahčuje programovanie. Nano je plne kompatibilné s jadrom Arduino SparkFun a dá sa jednoducho naprogramovať pod Arduino IDE. Pre pokročilejších používateľov, ktorí uprednostňujú využitie výkonu a rýchlosti profesionálnych nástrojov, sme odhalili aj konektor JTAG. Ak hľadáte jednoduchú, cenovo výhodnú dosku, ktorá by nahradila vaše starnúce Arduino Uno alebo Arduino Nano, už nehľadajte. Dokonca sme pridali digitálny MEMS mikrofón pre ľudí, ktorí chcú experimentovať s neustále zapnutými hlasovými príkazmi pomocou TensorFlow a strojového učenia.

S 1 MB flash pamäte a 384 000 RAM budete mať dostatok priestoru pre svoje náčrty. Modul Artemis beží na frekvencii 48 MHz s dostupným turbom 96 MHz a s podporou Bluetooth!

SparkFun Artemis Nano je neuveriteľne flexibilné zariadenie pre malé rozmery, ale ak hľadáte všetky zvončeky a píšťalky, určite si pozrite naše stopy RedBoard a ATP, kde nájdete ešte viac I/O a možností.

Na tomto odkaze môžete začať svoj projekt

Popis :

  • 17 GPIO - all interrupt capable
  • 8 ADC channels with 14-bit precision
  • 17 PWM channels
  • 2 UARTs
  • 4 I2C buses
  • 2 SPI buses
  • PDM Digital Microphone
  • Qwiic Connector

Dokumentácia :

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.