Domov / Vývojové dosky a klony
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

SparkFun RedBoard Artemis


Žiadne hodnotenie. Kód: DEV-15444

SparkFun RedBoard Artemis


Záruka: 2 roky
Skladom: 3 ks
17,9167 € bez DPH
21,5000 € s DPH , plus doprava
(21,5000 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

SparkFun RedBoard Artemis

SparkFun RedBoard Artemis

Predstavte si RedBoard Artemis ako len ďalšie Arduino... To má BLE. A jeden megabajt flashu. A beží pri menej ako 1 mA. Oh, a môže spúšťať modely TensorFlow. Áno, aj to. RedBoard Artemis preberá neuveriteľne výkonný modul Artemis zo SparkFun a zabalí ho do ľahko použiteľného a známeho Uno stopy. Napísali sme jadro Arduino od nuly, aby bolo programovanie Artemis také známe ako Serial.begin(9600). Čas do prvého žmurknutia je kratší ako päť minút.

RedBoard Artemis má vylepšenú úpravu napájania a USB na sériový port, ktoré sme v priebehu rokov zdokonalili na našej rade produktov RedBoard. Moderný konektor USB-C uľahčuje programovanie. Qwiic konektor uľahčuje I2C. RedBoard Artemis je plne kompatibilný s jadrom Arduino SparkFun a dá sa jednoducho naprogramovať pod Arduino IDE. Konektor JTAG sme vystavili pre pokročilejších používateľov, ktorí uprednostňujú využitie výkonu a rýchlosti profesionálnych nástrojov. Pridali sme digitálny MEMS mikrofón pre ľudí, ktorí chcú experimentovať s neustále zapnutými hlasovými príkazmi pomocou TensorFlow a strojového učenia. Dokonca sme pridali pohodlnú prepojku na meranie spotreby prúdu pre testovanie nízkej spotreby.

S 1 MB flash pamäte a 384 000 RAM budete mať dostatok priestoru pre svoje náčrty. Palubný modul Artemis beží na frekvencii 48 MHz s dostupným turbom 96 MHz a s podporou Bluetooth!

SparkFun RedBoard Artemis je skvelá platforma na „nakopnutie pneumatík“ tohto úžasného modulu. Ak máte záujem o testovanie všetkých možností modulu SparkFun Artemis alebo ak hľadáte kompaktnejšie riešenie, určite si pozrite naše ATP a Nano verzie radu Artemis.

Vlastnosti :

Arduino Uno R3 Footprint
1M Flash / 384k RAM
K dispozícii je turbo 48 MHz / 96 MHz
24 GPIO – všetky schopné prerušenia
21 PWM kanálov
Zabudované rádio BLE
10 kanálov ADC so 14-bitovou presnosťou
2 UART
6 I2C autobusov
4 autobusy SPI
Rozhranie PDM
Rozhranie I2S
Qwiic konektor

Dokumentácia :

Váš projekt môžete odštartovať tu

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.