Domov / Vývojové dosky a klony
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

SparkFun Qwiic OpenLog Kit


Žiadne hodnotenie. Kód: KIT-18350

SparkFun Qwiic OpenLog Kit

Záruka: 2 roky
Skladom: 2 ks
67,4917 € bez DPH
80,9900 € s DPH , plus doprava
(80,9900 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

SparkFun Qwiic OpenLog Kit

SparkFun Qwiic OpenLog Kit

Súprava SparkFun Qwiic OpenLog Kit obsahuje všetko, čo budete potrebovať, aby ste mohli začať pracovať s Qwiic OpenLog a Qwiic Ecosystem. Vnútri súpravy nájdete SparkFun RedBoard Qwiic, Qwiic Mux, reverzibilný kábel USB A na micro-B, 32 GB microSD kartu a potrebné káble Qwiic na spojenie všetkých dohromady.

Qwiic OpenLog môže ukladať alebo „zaznamenávať“ obrovské množstvo sériových dát a fungovať ako čierna skrinka na ukladanie všetkých údajov, ktoré váš projekt generuje, na vedecké účely alebo účely ladenia. Využitím nášho praktického systému Qwiic nie je potrebné žiadne spájkovanie na pripojenie k zvyšku vášho systému. Stále však máme vylomené špendlíky s rozstupom 0,1" pre prípad, že by ste radšej použili doštičku.

Qwiic OpenLog tiež podporuje rozťahovanie hodín a zaznamená dáta až do rýchlosti 20 000 bajtov za sekundu pri 400 kHz. Keď sa prijímacia vyrovnávacia pamäť zaplní, tento OpenLog bude držať hodinovú linku, čím dá master vedieť, že je zaneprázdnený. Keď Qwiic OpenLog dokončí úlohu, uvoľní hodiny, čím umožní, aby dáta pokračovali v toku bez poškodenia.

SparkFun RedBoard Qwiic je vývojová doska kompatibilná s Arduino. SparkFun RedBoard Qwiic je možné naprogramovať cez USB Micro-B kábel pomocou Arduino IDE: Stačí zapojiť dosku, vybrať „Arduino UNO“ z ponuky dosky a ste pripravení nahrať kód. RedBoard Qwiic má všetky hardvérové ​​periférie, ktoré poznáte a máte radi: 20 digitálnych I/O pinov so 6 PWM pinmi, UART, SPI a externé prerušenia. Tiež sme rozdelili kolíky SDA, SCL a IOREF, ktoré sa objavili na UNO R3, takže RedBoard Qwiic bude kompatibilný s budúcimi štítmi (ak sa ich rozhodnete použiť). SparkFun RedBoard Qwiic môžete napájať cez USB alebo cez konektor. Palubný regulátor výkonu zvládne čokoľvek od 7 do 15 V DC.

Qwiic Mux Breakout umožňuje komunikáciu s viacerými I2C zariadeniami, ktoré majú rovnakú adresu, čo uľahčuje prepojenie. Qwiic Mux má tiež osem vlastných konfigurovateľných adries, ktoré umožňujú pripojenie až 64 I2C zberníc. Aby bolo používanie tohto multiplexora ešte jednoduchšie, všetka komunikácia prebieha výlučne cez I2C s využitím nášho praktického systému Qwiic.

SparkFun Qwiic Connect System je ekosystém I2C senzorov, akčných členov, štítov a káblov, vďaka ktorým je prototypovanie rýchlejšie a menej náchylné na chyby. Všetky dosky s podporou Qwiic používajú spoločný 1 mm rozstup, 4-pinový JST konektor. To znižuje množstvo požadovaného miesta na PCB a polarizované pripojenia znamenajú, že ich nemôžete pripojiť nesprávne.

Na tomto odkaze môžete odštartovať svoj projekt

Obsah balenia :

1x SparkFun Qwiic OpenLog
1x SparkFun RedBoard Qwiic
1x SparkFun Qwiic Mux Breakout - 8 Channel (TCA9548A)
1x Reversible USB A to Reversible Micro-B Cable - 0.8m
1x Flexible Qwiic Cable - 50mm
1x Flexible Qwiic Cable - 100mm
1x microSD Card with Adapter - 32GB (Class 10)

Dokumentácia :

SparkFun Qwiic OpenLog Kit

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.