Upozornenie!

Vitajte na našej novej stránke! Treba sa znova registrovať . 

Získajte tým 5% zľavu!

 

O nás

Firma ELECOM je popredná spoločnosť v oblasti elektrotechniky a automatizácie, ktorá poskytuje komplexné riešenia pre rôzne priemyselné odvetvia. Naša misia je prinášať inovácie a zvyšovať efektivitu procesov našich klientov prostredníctvom špičkových technologických riešení.
 
S viac ako dvadsať ročnými skúsenosťami na trhu sme si vybudovali silnú reputáciu založenú na kvalite, spoľahlivosti a profesionálnom prístupe. Naši odborníci disponujú hlbokými znalosťami a skúsenosťami, čo nám umožňuje riešiť aj tie najnáročnejšie výzvy a poskytovať riešenia šité na mieru.
 
Veríme v individuálny prístup ku každému projektu, starostlivo analyzujeme potreby našich klientov a navrhujeme efektívne a udržateľné riešenia. Okrem technickej excelentnosti sa zameriavame aj na ekologické aspekty našich riešení, čím minimalizujeme negatívny dopad na životné prostredie.
 
Naša vízia je budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere a transparentnosti, a neustále prinášať hodnotu našim klientom. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre vaše projekty v oblasti elektrotechniky a automatizácie, firma ELECOM  je tu pre vás. Tešíme sa na spoluprácu a na to, že spoločne dosiahneme výnimočné výsledky.

 

         Veríme že budete spokojní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

                                                                                                                                              Július Šlank

                                                                                                                                        konateľ spoločnosti