Domov / Vývojové dosky a klony
ODPORÚČAME

Ak máte záujem o  výrobky , ktoré nájdete skladom na Sparkfun Electronics alebo HiFiBerry 

a nechcete platiť poštovné tak nás kontaktujte  dodávame už od 1 ks dodacia doba 2-3 pracovné dni . Ceny sú rovnaké ako vidíte na uvedených stránkach . Sú bez DPH .

SPARKFUN ELECTRONICS INC. | Electronic components. Distributor, online shop  – Transfer Multisort Elektronik

 

HiFiBerry HifiBerry Digi+ PRO audio Shield Vhodné pre: Raspberry Pi |  Conrad.sk

 

Profesionálne osadzovanie plošných spojov nájdete na :

 

 

Novinky

SparkFun RedBoard Qwiic


Žiadne hodnotenie. Kód: DEV-15123 Produktové číslo: 845156009145

SparkFun RedBoard Qwiic

Záruka: 2 roky
Skladom: 3 ks
19,5833 € bez DPH
23,5000 € s DPH , plus doprava
(23,5000 € s DPH/ks)
 

 

Obrázky sú len ilustračné , treba si prečítať špecifikáciu výrobku .

SparkFun RedBoard Qwiic

SparkFun RedBoard Qwiic

V SparkFun neustále radi inovujeme, aktualizujeme a zlepšujeme, aj keď ide o naše vlastné vývojové dosky. V našom katalógu máme viacero verzií SparkFun RedBoard, ale žiadna z nich nie je vo formáte R3 s konektorom Qwiic, aby bolo I2C jednoduché... až doteraz! SparkFun RedBoard Qwiic je vývojová doska kompatibilná s Arduino, ktorá využíva niekoľko funkcií, ktoré sme na Arduinos v minulosti milovali, a zároveň obsahuje niekoľko kľúčových vylepšení oproti pôvodnému RedBoardu. Najlepšie na RedBoard Qwiic je, že (ako už názov napovedá) využíva náš praktický systém Qwiic Connect, čo znamená, že na pripojenie k zvyšku vášho systému nie je potrebné žiadne spájkovanie ani štíty!

Samozrejme, nepridali sme na dosku len konektor Qwiic, ale prejdeme si všetky nové doplnky, vďaka ktorým je SparkFun RedBoard Qwiic jedinečný! S vylepšeným regulátorom napätia AP2112 získava tento Reboard robustnejší 3,3V regulátor, ktorý jej poskytuje väčší výkon pre reťazenie viacerých dosiek Qwiic a senzorov, pričom získava až 600 mA prúdu. Aby ste podporili konektor micro USB (aktualizovaný z Mini USB), IC prevodníka sériového USB CH340C umožňuje, aby RedBoard Qwiic znížil potrebu ručnej inštalácie ovládačov, čo umožňuje novším operačným systémom automaticky rozpoznať a nainštalovať ovládače pre doska. Nakoniec sme na dosku pridali niekoľko spájkovacích prepojok. Prepojky pre kolíky A4 a A5 sú naviazané priamo na zbernicu I2C a možno ich použiť na odpojenie prevodníkov logickej úrovne od kolíkov, zatiaľ čo prepojky napäťovej úrovne môžu prepínať RedBoard Qwiic z 3,3V zariadenia na 5V zariadenie (bez logiky potrebný prevodník úrovne).

SparkFun RedBoard Qwiic je možné naprogramovať cez USB Micro-B kábel pomocou Arduino IDE: Stačí zapojiť dosku, vybrať „Arduino UNO“ z ponuky dosky a ste pripravení nahrať kód. RedBoard Qwiic má všetky hardvérové ​​periférie, ktoré poznáte a máte radi: 20 digitálnych I/O pinov so 6 pinmi PWM, UART, SPI a externé prerušenia. Rozdelili sme tiež kolíky SDA, SCL a IOREF, ktoré sa objavili na UNO R3, takže RedBoard Qwiic bude kompatibilný s budúcimi štítmi (ak sa ich rozhodnete použiť). SparkFun RedBoard Qwiic môžete napájať cez USB alebo cez hlavný konektor. Palubný regulátor výkonu zvládne čokoľvek od 7 do 15 V DC. Kompatibilný napájací zdroj pre nástenné bradavice nájdete v nižšie uvedených súvisiacich položkách.

SparkFun Qwiic Connect System je ekosystém I2C senzorov, akčných členov, štítov a káblov, vďaka ktorým je prototypovanie rýchlejšie a menej náchylné na chyby. Všetky dosky s podporou Qwiic používajú spoločný 1 mm rozstup, 4-pinový JST konektor. To znižuje množstvo požadovaného miesta na PCB a polarizované pripojenia znamenajú, že ho nemôžete pripojiť nesprávne.

Na tomto odkaze môžete začať svoj projekt

Popis :

Mikrokontrolér ATmega328 s bootloaderom Optiboot (UNO).
CH340C Serial-USB prevodník
Regulátor napätia AP2112
Prepojky A4/A5
Prepojka úrovne napätia 3,3V až 5V
Vstupné napätie - 7-15V
1 Qwiic konektor
20 digitálnych I/O kolíkov (6 PWM výstupov a 6 analógových vstupov)
Hlavička ISP
32k Flash pamäť
Frekvencia hodín 16 MHz
Všetky konštrukcie SMD
Kompatibilný s R3 Shield
Vylepšené tlačidlo Reset

Dokumentácia :


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.