Upozornenie ! Vzhľadom na prechod na novú stránku by sme vás chceli požiadať aby ste sa nanovo registrovali.

Pre každého novo registrovaného člena máme 5% zľavu na prvý nákup.

Ďakujeme za pochopenie a dúfame že sa vám bude páčiť nový vzhľad.

SparkFun MicroMod Teensy Processor with Copy Protection

Neohodnotené

SparkFun MicroMod Teensy Processor with Copy Protection

Dostupnosť Skladom (50 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: DEV-18771
29,99 € 24,99 € bez DPH
SparkFun MicroMod Teensy Processor with Copy Protection
Neohodnotené

SparkFun MicroMod Teensy Processor with Copy Protection

Procesor SparkFun MicroMod Teensy s ochranou proti kopírovaniu využíva úžasný výpočtový výkon čipu NXP iMXRT1062 a spáruje ho s konektorom M.2 MicroMod, aby ste ho mohli zapojiť do kompatibilnej dosky MicroMod Carrier podľa vlastného výberu. Tento variant „ochrany proti kopírovaniu“ prichádza s dodatočným zabezpečením, ktoré možno použiť pre komerčné produkty a zabezpečené aplikácie. S konektorom M.2 MicroMod je pripojenie vášho procesora Teensy hračkou. Jednoducho zarovnajte kľúč na konektore so skosenou hranou procesora s kľúčom na konektore M.2 a zaistite ho skrutkou (súčasťou všetkých dosiek nosiča). Pridanie Teensy do požadovaného projektu nebolo nikdy jednoduchšie!

Procesor SparkFun MicroMod Teensy s ochranou proti kopírovaniu využíva rovnaký hardvér ako „uzamykateľný“ Teensy od PJRC. Pri diskusii o MicroMod Teensy so zákazníkmi SparkFun sme videli dva pomerne odlišné vzory. Podnikatelia sa starajú o to, aby ich firmvér neskopírovala konkurencia a proces trvalého uzamknutia zabezpečeného režimu môže byť psychicky stresujúci. Preto sme aktualizovali názov, aby sme lepšie zdôraznili primárny prínos pre zákazníka; "ochrana proti kopírovaniu." Pri kompilácii je váš program zašifrovaný. Keď je IMXRT Bus Encryption Engine spustený, poskytuje dešifrovanie za chodu počas vykonávania vášho programu. Ak útočník odstráni a prečíta flash pamäťový čip z Teensy 4.1, pokúsi sa zachytiť USB komunikáciu z Teensy Loader alebo skopíruje EHEX súbor, ktorý Teensy Loader otvorí, získa iba zašifrovanú kópiu vášho programu.

Teensy Processor Board sa môže pochváliť pôsobivým výpočtovým výkonom s procesorom ARM Cortex-M7 pracujúcim s frekvenciou až 600 MHz, 16 MB Flash pamäte a 1024K RAM pamäte. Okrem toho všetkého výpočtového výkonu má doska sedem sériových portov UART, štyri zbernice I2C, dva porty SPI, zbernicu CAN-Bus, 12 GPIO, vyhradené digitálne, analógové a PWM kolíky, USB Host a schopnosť zariadenia až do 480 Mbit/s. , digitálny zvuk a keďže veľa pinov na iMXRT1062 podporuje viacero typov signálu, môžete ho ešte viac prispôsobiť podľa potrieb vášho projektu.

Teensy je registrovaná ochranná známka spoločnosti PJRC. MicroMod Teensy je spolupráca medzi PJRC a SparkFun.

MicroMod je modulárny ekosystém rozhrania, ktorý spája „procesorovú dosku“ mikrokontroléra s rôznymi perifériami „nosnej dosky“. S využitím štandardu M.2 je štandard MicroMod navrhnutý tak, aby umožňoval jednoduchú výmenu procesorov za chodu. Spárujte špecializovanú nosnú dosku pre projekt, ktorý potrebujete, s kompatibilným procesorom podľa vlastného výberu!

Na tomto odkaze môžete odštartovať svoj projekt

Vlastnosti :

 • Teensy Code security/Copy protection
 • USB Device up to 480Mbit/sec: Capable of enumerating as a USB keyboard, mouse, joystick, MIDI, audio, and more
 • USB Host up to 480Mbit/sec: Capable of interfacing to USB flash drives, mice, keyboards, and more
 • 7x Serial Ports
 • 2x SPI
 • 4x I2C Bus
 • 1x CAN-Bus
 • 1x I2S Digital Audio
 • 1x SDIO for SD
 • 2x Dedicated Analog Pins (Up to 14 available for use)
 • 2x Dedicated PWM Pins (Up to 22 available for use)

Dokumentácia :

MicroMod Teensy Processor Documentation:

MicroMod Documentation:

Teensy Documentation:

SparkFun MicroMod Teensy Processor with Copy Protection

SparkFun MicroMod Teensy Processor with Copy Protection

Dodatočné parametre

Kategória: Vývojové dosky a klony
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: