Upozornenie!

Vitajte na našej novej stránke! Treba sa znova registrovať . 

Získajte tým 5% zľavu!

 

Deramax Duál

Neohodnotené

Deramax Duál odpuzovač krtkov, hlodavcov , hadov a hrabošov .

Dostupnosť Zvyčajne do 3-7 dní
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 14105
46 € / ks 38,33 € bez DPH
Deramax Duál
Neohodnotené

 Ultrazvukový plašič (odpudzovač) Deramax-Dual
Verzia produktu: 04/2022 (v predaji od 15.5.2022).
 
Zvukovo-vibračný plašič Deramax-Dual je elektronické zariadenie určené na ochranu pôdy (zeminy) pred záhradnými škodcami, ako sú krtkovia, hryzce a hraboše. Tento typ plašiča je s úspechom využívaný aj na plašenie hadov, ktorí sú citliví na najmenšie vibrácie pôdy. Deramax-Dual je spoľahlivý český plašič krtkov a hrýzcov s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Prístroj je úplne bezpečný ako pre človeka, tak aj pre bežné domáce a hospodárske zvieratá.
 
Plašič Deramax-Dual má vstavané dva elektromagnetické bzučiaky, ktoré zásadne zvyšujú výkon prístroja a jeho účinnosť. Z tohto hľadiska sa jedná o unikátny plašič na trhu.
 
Záhradní škodcovia sú trvalo obťažovaní zvukom a slabými vibráciami plašiča, ktoré sa šíria pôdou, takže v krátkom čase chránený priestor opúšťa. Pri využití tohto plašiča nedochádza k úhynu škodcov a nevzniká nutnosť odstraňovať uhynuté zvieratá. Prevádzka prístroja je úplne ekologická bez využitia chemických prostriedkov. Plastový obal tohto odpudzovača krtkov má dvojité krytie proti vlhkosti a vode a je vyrobený z UV odolného plastu.
 
Plašič krtkov, hryzcov a hrabošov Deramax-Dual má veľmi úspornú prevádzku a jedna sada 4 ks veľkých monočlánkov udrží tento plašič v chode po dobu minimálne 8 mesiacov!

Vlastnosti plašiča krtkov Deramax-Dual
 
Plašič Deramax-Dual má vstavané dva elektromagnetické bzučiaky, ktoré zásadne zvyšujú výkon prístroja a jeho účinnosť. Tým sa tento plašič líši prakticky od všetkých ostatných produktov tohto typu na trhu. Ďalším rozdielom je potom to, že plašiče krtkov bežne produkujú zvuk na kmitočtoch rádovo kHz, čo je pre šírenie pôdou nevhodné a súčasne používajú obal s priemerom len 3 cm až 5 cm. Plašič Deramax-Dual generuje signály na kmitočte rádovo len stoviek Hz a jeho obal tvorí plastová dóza s priemerom 10 cm. Veľmi nízky použitý kmitočet pre optimálne šírenie signálu pôdou, dva elektronické buzzery a veľká styčná plocha obalu, zaisťujú ideálne podmienky na vytvorenie nehostinného prostredia pre krtky a hlodavce žijúce v pôde okolo plašiča. Zvyškový zvukový signál, ktorý sa dostane nad úroveň terénu má už malú intenzitu a na záhrade nepôsobí rušivo, takže prístroj je možné využiť aj v odpočinkovej časti záhrady.
 
 
Bezpečnosť a komfort prevádzky plašiča Deramax-Dual
 
Deramax-Dual je úplne bezpečný nielen pre človeka, ale aj pre všetky domáce a hospodárske zvieratá. Prevádzka prístroja nevyžaduje žiadnu údržbu, iba raz za 8 mesiacov výmenu batérií.
 
 
Rozsah účinnosti plašiča Deramax-Dual
 
Rozsah účinnosti plašiča (odpudzovača) krtkov Deramax-Dual uvádzame ako plochu v metroch štvorcových a tiež ako priemer kruhu účinnosti. Účinnosť prístroja je v kruhu s priemerom 40 metrov, to znamená účinnosť vo vzdialenosti do 20 metrov od prístroja do všetkých strán. Kruh s priemerom 40 metrov má potom plochu cca 1 200 m². V jednom priestore môže byť umiestnené ľubovoľné množstvo plašičov Deramax-Dual a ich signály sa nijako negatívne neovplyvňujú. Bežné je využitie niekoľkých prístrojov v rámci záhrady, pretože väčšie množstvo plašičov krtkov inštalovaných v jednom mieste znamená výrazne vyššiu celkovú účinnosť.
 
 
Technické údaje
 
Typ plašiča: Zvukovo-vibračný plašič.
Napájanie: Batériové . 4 ks veľkých monočlánkov typ "D" (LR20). Batérie nie sú súčasťou dodávky. Vhodné batérie sa zobrazujú ako "Súvisiaci tovar" v dolnej časti tejto stránky alebo ich nájdete pod nasledujúcim odkazom: Batérie, zdroje, doplnky.
Výdrž batérie: Minimálne 8 mesiacov pri použití alkalických batérií.
Umiestnenie: Plašič je odolný vode, snehu, vlhkosti, prachu, vysokej teplote aj mrazu.
Účinný dosah: Do 1 200 m². Pôsobnosť v kruhu s priemerom 40 metrov.
Vplyv na človeka: Žiadny.
Vplyv na domáce zvieratá: Žiadny.
Pracovná teplota: - 25 °C až + 70 °C
Rozmery: Priemer 107 mm x výška 195 mm.
Hmotnosť: 0,181 kg.
Krajina pôvodu: Česká republika.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: