Upozornenie!

Vitajte na našej novej stránke! Treba sa znova registrovať . 

Získajte tým 5% zľavu!

 

Step-down menič 5A 75W s XL4015 s 3 miestným displejom

Neohodnotené

Step-down menič 5A 75W s XL4015 s displejom

Dostupnosť Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 15959
2,75 € / ks 2,29 € bez DPH
Step-down menič 5A 75W s XL4015 s 3 miestným displejom
Neohodnotené

Popis produktu
5A DC-DC nastaviteľný krokový modul s voltmetrom
Popis produktu
Tento produkt je 180 kHz Hz PWM krokový modul DC / DC, schopný riadiť zaťaženie 5A s vysokou účinnosťou, nízkym zvlnením a vynikajúcou reguláciou vedenia a zaťaženia. Modul s meračom napätia na zobrazenie vstupného napätia a výstupné napätie a napätie je možné upraviť pomocou tlačidla, aby sa zlepšila presnosť voltmetra.
Vlastnosti:
1. LED indikátor napájania.
2. Tlačidlo na prepínanie merania vstupného alebo výstupného napätia a LED indikuje aktuálne meranie vstupného alebo výstupného napätia; Nixie tubu je možné vypnúť ďalším tlačidlom. Uvedené stavy je možné zapamätať, nestratia sa ani pri odpojení napájania. (LED označená LED „IN“ je rozsvietená, na vstupe nixie trubice sa zobrazuje hodnota vstupného napätia, svetelný indikátor LED „OUT“ predstavuje hodnotu výstupného napätia).
3. Špeciálne spustenie, funkcia kalibrácie voltmetra, nikdy nebude existovať nepresnosť voltmetra!
Metóda kalibrácie voltmetra:
(1) Kroky kalibrácie výstupného napätia
Krok 1, nastavte pravé tlačidlo tak, aby sa rozsvietila LED „OUT“, voltmetr ukazoval hodnotu výstupného napätia; Stlačte pravé tlačidlo na viac ako 2 sekundy, uvoľnite, voltmeter a LED „OUT“ blikajú synchronizovane, aby ste sa dostali do režimu kalibrácie výstupného napätia.
Krok 2, stlačte pravé tlačidlo (normálna rýchlosť), hodnota napätia sa sčítava jednotku; Stlačte ľavé tlačidlo, mínus jednotka; Pretože je jednotka menšia ako 0,1 V, zobrazí sa minimálne napätie na 0,1 V, takže musíte opakovane stlačiť 1 až 5 krát, aby ste videli, ako voltmetr mení 0,1 V, koľkokrát sa voltmetr mení o 0,1 V stlačením klávesu, v závislosti čím je aktuálne zobrazovacie napätie, tým vyššie je napätie, tým menší je počet stlačení.
Krok 3, stlačte pravé tlačidlo na viac ako 2 sekundy, uvoľnite a ukončite režim kalibrácie výstupného napätia. Všetky parametre sú nastavené na automatické vypnutie, aby sa šetrila.
(2) Kroky kalibrácie vstupného napätia
Krok 1, nastavte pravé tlačidlo tak, aby sa rozsvietila LED „IN“, voltmetr ukazoval hodnotu vstupného napätia; stlačte pravé tlačidlo na viac ako 2 sekundy, uvoľnite, voltmeter a LED „IN“ bliká synchronizovane, aby ste vstúpili do režimu kalibrácie vstupného napätia.
Kroky 2 a 3 zodpovedajúce metóde kalibrácie výstupného napätia.
Dva: Parametre výkonu
1. Rozsah vstupného napätia: 4 ~ 38VDC (Poznámka: vstupné napätie nepresahuje 38V)
2. Rozsah výstupného napätia: 1,25-36VDC nastaviteľný
3. Výstupný prúd: 0-5A
4. Výstupný výkon: 75 W.
5. rozsah voltmetra: 4 až 40V, chyba ± 0,1V
6. Prevádzková frekvencia: 180 kHz
7. Vysoká účinnosť až 96%
8. Zabudovaná funkcia tepelného vypnutia
9. Zabudovaná funkcia obmedzenia prúdu
10. Zabudovaná funkcia ochrany proti skratu na výstupe
11. Ochrana proti prepólovaniu vstupu: Žiadna (v prípade potreby vysokonapäťová dióda v sérii so vstupom).
12. D x Š x V = 6,6 * 3,9 * 1,8 CM
Tri: prihláška
Modul DC / DC  využíva vstupné napätie vyššie ako výstupné napätie buckového poľa, ako je batéria, transformátor napájania, regulovaný zdroj napájania nastaviteľný pomocou zdroja energie, LCD monitor a LCD TV, napájanie prenosných prístrojov, telekomunikačné / sieťové zariadenia, 24V napájací zdroj pre notebook do auta, priemyselné vybavenie dolár. 12V prúd do 3,3V, 12V prúd do 5V, 24V prúd do 5V, 24V prúd do 12V, 36V prúd do 24V atď.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: